Naplánujte si dovolenou podle prezentace stažené z Internetu

Plánování dovolené je někdy nesnadný úkol. https://support.google.com/mail/answer/106237%3Fhl%3Dcs Některé cestovní kanceláře lákají své zákazníky na různé benefity, slevové akce, last minute zájezdy a podobné záležitosti, ovšem může se vám stát, že po příjezdu do cílové destinace zjistíte, že se vám tam vůbec nelíbí. Nebude vám vyhovovat prostředí, kde je příliš hornatý terén, málo lesů, nedostatek zeleně v parcích. Nebude se vám líbit přístup do moře, struktura pláží, pěší zóny, obchůdky, množství lidí kolem vás, zkrátka vám dovolená vůbec nesedne.

video na YouTube

Toto lze alespoň zčásti řešit prohlídkou videa z Internetu, kde jsou markantní styčné body místa, kam se chystáte. Například máte v plánu letět charterovým letem na Kanárské ostrovy, na ostrov Gran Canaria, a nikdy jste tam nebyli. Máte v ruce jen prospekty cestovek, které tam nabízí ubytování.

Maspalomas Gran Canaria

Ještě před tím, než podepíšete smlouvu a zakoupíte zájezd, vyhledejte si informace ve formě videa na YouTube, co vám vypoví o ostrově Gran Canaria. Zajímavé budou zejména letecké záběry oblasti kolem Maspalomas, Agaete, Las Palmas nebo Puerto de Mogán, mohlo by se vám to líbit i ve vnitrozemí při cestě na nejvyšší bod ostrova Pico de las Niéves, kde rostou zajímavé zakrslé borovice.

Puerto de Mogán

Některá videa bývají nasnímaná z dronu a odtud pak získáte perfektní přehled, jak to na samotném ostrově vypadá. Tím pádem se snadno rozhodnete, zda se tu vůbec ubytovat, a kde, v které části ostrova.

Video z YouTube se vyplatí stáhnout, pro jistotu, protože nikdy nevíte, kdy jej jeho majitel z tohoto kanálu odstraní. Využijte ke stažení video downloader stahujvidea.cz, který je zdarma, na rozdíl od placených služeb YouTube. Stažená videa si pak můžete v poklidu prohlížet v HD kvalitě s přáteli či s rodinou a podle nich svou dovolenou naplánovat na termín, který vám osobně nejvíce vyhovuje dle místního klimatu a vývoje počasí.