Laser game je hra, které podlehnete v každém věku

Přejete si nevynechat z vašeho života dobrou zábavu, a to bez ohledu na to, jak jste staří? My vám nabízíme možnost zúčastnit se hry, při které se odvážete a posbíráte další nezapomenutelné zážitky s vašimi blízkými. Najděte tedy ve svém okolí dostatečně velkou partu lidí, kteří se s vámi pustí do souboje o to, kdo je s laserovou pistolí v ruce lepší a zamiřte na laser game Lazerfun, kde si vaše dohady ověříte přímo v aréně.

billboard-right

V arénách prožijete tu správnou zábavu

Během vašeho života jste se už možná setkali s řadou her, programů nebo událostí, ve kterých převládal adrenalin a pocit vzrušení. Pokud ovšem za sebou ještě nemáte zkušenost v laserové aréně, nemůžete tvrdit, že nic lepšího jste nemohli prožít.

  • V Lazerfun na vás čeká aréna s názvem Labyrint, která je osvětlena pouze neonovým světlem nebo ta Aztécká, která vás provede i venkovním prostředím.

Vyberte si tu, která vám bude vyhovovat pro vaši hru a skupinu hráčů a prožijte v ní zábavu, na kterou se nezapomíná. V nabídce her můžete natrefit na takové, které se hodí pro nováčky nebo zkušené hráče. Všechny se ale liší svým tématem, díky čemu máte několik příležitostí k tomu, jak se při laser game zlepšovat, ale i bavit se pokaždé jinak než předtím.

labyrint (33)

Akce, které v Lazerfun uspořádáte

Pokud plánujte zorganizovat velkou událost, která rovněž vyžaduje i uvolnění a odreagování, zapomeňte na klasiku v restauraci. Přijďte naopak uspořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding, školní sraz nebo pánskou rozlučku se svobodou na laser game, která vám přinese to pravé rozptýlení, ať už pro děti nebo dospělé.

Posedět si pak můžete v baru, který nabízí několik druhů nápojů a občerstvení, ale taktéž i v herně, kde nalezete třeba stolní fotbálek a videohry. Je tedy báječné nenechat se připravit o zábavu, která čeká na to, až jí zcela podlehnete. Ta s laserovou pistolí za vyzkoušení rozhodně stojí.