Poznejte vínu zasvěcený Mikulov

Sehnat kvalitní ubytování na jižní Moravě není tak jednoduché, jak by se mohlo znát. Právě totiž jih Moravy patří k turisticky nejvyhledávanějším oblastem v České republice. Pokud se tedy i vy chystáte navštívit tento právem oblíbený region, začněte řešit otázku ubytování co nejdříve. Jižní Morava je sice poseta kvalitními hotely, penziony, apartmány a chatami, avšak díky velkému zájmu je dobré si rezervovat ubytování klidně i několik měsíců dopředu. Otázkou však stále zůstává, v jaké obci nebo v jakém městě se ubytovat? Co je nejlepší výchozí bod na další výlety a poznávání okolí?

panoramoa mikulova

Mikulov si nelze nezamilovat

Mikulov patří mezi nejmalebnější městečka v České republice. Zamilujete si ho díky nádhernému zámku, který se tyčí přímo v centru města. Můžete se na něj podívat z několika vyhlídek, po nenáročném výšlapu na Kozí Hrádek si užijete bezkonkurenční výhled. Nezapomeňte ani na o něco náročnější výšlap na Svatý Kopeček, odkud budete mít celé město jako na dlani. Samotné centrum je také velmi malebné a nabízí dostatek kaváren i restaurací, ale i vináren a sklípků. Nemluvě o jeho výborné poloze v srdci Pálavy. Právě odsud to budete mít blízko ke všem zajímavostem, které vám tento region nabízí. Jak je to tu s ubytováním?

náměstí v mikulově

Hotely vysoké kvality

V Mikulově se nachází pár hotelů, které jsou významné díky svým kvalitním službám. Hotely v Mikulově si vybírejte pečlivě, podle svých požadavků. Pokud preferujete kvalitnější ubytování s veškerým pohodlím, ideálně v centru města, určitě vezměte v potaz právě hotel Galant. Jedná se o velmi oblíbené ubytování, které vás nadchne krásnými pokoji, privátními wellness službami, výbornou kuchyní, a přátelskou, avšak profesionální atmosférou. Jeho poloha je také bezkonkurenční, stejně jako služby, které nabízí. Pokud si chcete dopřát něco lepšího, tak je Galant skvělou volbou.