Jak si vymazlit automobil.

To kola dělají auto, nepsané pravidlo skoro všech obchodníků nejen s ojetými auty. A pravdou je, že první dojem je důležitý téměř ve všem. Dokonale naleštěný čtyř kolový miláček se zanedbaným obutím příliš parády nenadělá. Zato na první pohled poutající alu kola, dají snadno přehlédnout drobnějším nedostatkům na karoserii.

Ale dokonalé disky nejsou pouze výsadou prodejců. Váš automobil si zaslouží stejnou péči nejen v interiéru, ale i na venek. A nutno přiznat že je to zrovna ta část automobilu, která dostává zabrat nejvíce. Parkování u obrubníku, už nejednou a nejednoho řidiče, přimělo téměř k infarktovému stavu, zaslechl-li ten nepříjemný zvuk. Zvuku disku o beton. A následná renovace alu disku Renovace-disku je rázem na prvním místě žebříčku plněných úkolů.

alu kola

A úkol pro laika téměř nesplnitelný. Technologie a patřičné postupy, aby vypadali k světu, patří k těm náročnějším. Přece jen vlivů na jejich ztrácející se dokonalý vzhled je nespočet. A nejen výše zmíněné parkování je jednou z příčin poškození a opotřebení. Naštěstí je spousta odborníků věnující dokonalou péči o kola a jejich záři.

Renovace disku není pouze o obyčejném přestříkání. Profesionální přístup začíná odstraněním starých nátěrů. Chemicky i mechanicky, tak jak vyžaduje situace a technologie. Přesně tak, jak bychom v naší domácí dílně těžko zvládli. Opravy pro lepší funkci a jízdních vlastností, oceníte nejlépe tím, že vaše pneumatiky se nebudou zbytečně opotřebovávat. A výběr barev, kterými můžete oslinit nejednoho závistivce je nepřeberný. 250 odstínů v nabídce hovoří jasnou řečí.

renovace kol

Renovace alu disku není pouze o „parádě“. Optická kontrola disku bez barev a laku ukáže nedostatky či praskliny jinak skryté. A že kola a disky jako takové patří k nejdůležitějším bezpečnostním prvkům, snad diskutovat ani nemusíme. To ony nás vezou k našemu cíli s pohodlím na cestě díky kvalitním pneumatikám. A ty si zaslouží opravdovou kvalitu v podobě dokonalého ráfku, či alu disku.