Kosmetické zákroky, které se vyplatí

Každý chce vypadat krásně, a mnoho z nás neví, jak na to. Jsou totiž případy, kdy ani make-up, či správně zvolené oblečení nedokážu udělat zázraky s naším vzhledem, nebo alespoň ne takové, o jakých sníme. A děláme to přeci pro sebe.

Bělení zubů

Ačkoliv nás to možná ani nenapadne, spousta lidí si všímá našich zubů, a dle nich nás i hodnotí. Kromě pravidelného čištění, návštěv ortodontisty, a také dentální hygieny, však můžeme udělat něco navíc. Zuby mají totiž tendenci žloutnout, a v čem jsou podporovány pitím slazených nápojů, kávy, čaje, kouřením a alkoholem. Můžete si je však nechat vybělit, a mít je opět jako perličky. Ideální je však nesázet na amatérské bělení, a podívat se po zubní klinice, která nabízí profesionální bělení zubů. Kde se ve vašem okolí taková nachází, to zjistíte snadno. Do vyhledávače zadáte například: bělení zubů Praha Clinicplus, a výsledky se vám rychle ukážou. V České republice se pak na vrcholku nachází zubní klinika Clinic +, která nabízí mnoho různých služeb, funguje na pobočkách v rámci více míst v České republice, a stále bere nové pacienty.

čištění zubu

Lepení řas

Tato procedura se nabízí především ženám, které mají krátké, či řídké řasy, a řasenka zkrátka nestačí. Samozřejmě si můžete doma nalepit již hotové řasy z tržnice, avšak zde jde až příliš jasně vidět, že jsou umělé, a navíc mají tendenci upadávat, což vůbec nevypadá dobře. Kosmetické salony pak nabízí techniku lepení řas na řasu, kdy máte řasy na pevno, a už ani nemusíte používat řasenku. Je však nutné chodit řasy pravidelně doplňovat, protože spolu s vašimi vlastními vypadávají.

dlouhé řasy

Nastřelení vlasů

A zde máte naopak něco pro muže, ačkoliv to mohou využít i ženy. Jedná se o transplantaci vlasů, která se hodí především těm, kdo mají geneticky dáno vypadávání vlasů vlastních. Celková pleš sice nevypadá úplně špatně, ale lysinka ve tvaru CD prostě nepůsobí příliš elegantně.