Báječnou relaxaci zažijete na perfekt Fluo orange polštáři!

Nový doplněk do dětského či obývacího pokoje?

Přemýšlíte, čím zútulnit dětský pokoj nebo i byste uvítali relaxační pomůcku do vašeho nově přestaveného obývacího pokoje? Máte pocit, že natáhnout se na novou sedací soupravu není jaksi ono, že byste byli raději blíž zemi…? Pak se vám přímo nabízí sedací polštář, který můžete mít jak vy, tak i vaše děti si oblíbí sedací vaky perfekt Fluo oranžově https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-perfekt-fluo-oranzove, ale ubezpečujeme vás, že když vyzkoušíte jeho kvality a to, co vám nabízí, budete se o něj přetahovat. Tak možná objednejte rovnou dva, a tím spíše, že je nabízen právě ve slevě, a to se vyplatí!

sedací vak

Má úžasnou oranžovou barvu, takže rozsvítí váš pokoj a naladí ho do příjemné atmosféry. Sedací vak je vyplněn drobnými maličkými polystyrénovými kuličkami, a proto je i lehký na přenášení. Jen, co ho vybalíte, naláká vás na příjemné posezení i poležení.

Báječnou relaxaci zažijete na perfekt Fluo orange polštáři!

Nejen, že je komfortní, ale pro případ, že uvažujete o jeho koupi i do dětského pokoje a máte pochybnosti o tom, že ho dítka budou udržovat v čistotě, pak vás můžeme zbavit starostí. Péče sedací pytel je naprosto bezproblémová. Postačuje ho jen utřít vlhkým hadříkem!

sedací oranžový vak

Pro koho je sedací polštář vhodný?

Po pravdě řečeno, nelze upřednostnit tatínka, ani maminku, natož děti, poněvadž si ho oblíbí celá rodina. Už jen svým prostorem k ležení, neboť má rozměry jedno sto sedmdesát devět na jedno sto čtyřicet centimetrů! Takže se můžete báječně rozložit a odpočívat na kuličkách, které se poddají vašemu tělu. A ani maminky nemusejí mít strach, že by se kuličky rozkutálely a dítka by je snad mohla vdechnout. To v žádném případě. Vaky jsou bezpečně uzavřené. Mají systém trojího zapínání, takže je vyloučeno, že by se samovolně vysypaly. Strany jsou dvojitě prošity a zabezpečeny dvojím zapínáním na klasický zip a dalším zapínáním na suchý zip.