K čemu jsou dobré virtuální kanceláře?

Virtuální kancelář, nebo také virtuální sídlo, je služba určená podnikatelským subjektům. Za určitý poplatek získáte korespondenční adresu v České republice (případně v jiném státě, pokud si tak zvolíte). Tato adresa vám poslouží k účelům zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Nějakou adresu pro své podnikání tedy potřebujete, a pokud nemáte hmotně sídlo své firmy, je tato služba určena přesně pro vás. Nezískáváte fyzické prostory, pouze adresu. Tím, že na této adrese většinou bývá zapsáno více subjektů, máte tak možnost získat výrazně nižší „nájem“.

kancelář

Tato služba je výhodná například pro ty, kteří chtějí pracovat na svém podnikání z domova, ale zároveň nechtějí uvádět svou adresu do obchodního rejstříku. Těchto služeb využívá v České republice opravdu spousta podnikatelských subjektů.

Do roku 2009 bylo dle zákona nutno uvádět adresu, kde firma skutečně sídlí. V tomto roce ale došlo k přelomu v legislativě, která nyní umožnuje legálně pronajímat adresu virtuálních sídel a zapsat tyto adresy do obchodních rejstříku, což mnoho podnikatelům usnadnilo život.

Jste z Ostravy a okolí, a hledáte zde virtuální sídlo? Podívejte se na virtuální sídlo Ostrava https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/. Za skvělou cenu, již od ceny 250 Kč měsíčně získá korespondenční adresu v jednom z největších měst České republiky.

noviny

V této ceně jsou navíc zahrnuty služby jako získání korespondenční a registrační adresy, přístup k zasedacím místnostem nejen v České republice, ale i v Polsku, zasílání každodenních notifikací emailem o převzetí http://www.vinvest.cz/zajemci-necekaji-na-zimu.htm pošty, její skutečné každodenní přebírání, skenování doručených dopisů a archivace veškeré korespondence. Tohle všechno je již v ceně, nečekají na vás žádné další skryté poplatky. Proto pokud potřebujete svou virtuální kancelář, neváhejte, a získejte to nejlepší.