Jedinečná maďarská paprika

Papriky – to je zelenina, bez které si neumíme ani představit svůj jídelníček. A když v létě dozrávají, patří k nim samozřejmě i rajčata. Snad neexistuje kuchyně, kde by se papriky nepoužívaly.

Maďarská kuchyně je vyhlášená svými specialitami, které jsou svými chutěmi nezaměnitelné a jsou převážně pikantní. Maďarské pochoutky jsou oblíbené v mnoha zemích. Je to zásluhou jak receptů, tak koření, kde hraje prim převážně pravá mletá maďarská paprika, ať je sladká nebo pálivá.

Od jarních dnů začíná doba příjemného posezení na zahradách, grilování různých dobrot a k přípravě je nutné mít doma vždy v zásobě výborné koření. A rozdíl, v jaké oblasti jsou papriky vypěstovány a jaké kvalitě si mletou papriku v našich obchodech koupíte, je opravdu velký. Každý, kdo rád vaří, nebo připravuje různé pochoutky, kde se mletá paprika používá, tak ví, že stojí za to si ji koupit v dobré kvalitě.

Co se týká skutečně kvalitních pochoutek z maďarské kuchyně, tak ty vám nabízíme v nejlepší kvalitě a v rozmanitosti sortimentu, buď v našich prodejnách v Brně nebo na našem e-shopu pochoutky.eu, kde si můžete zakoupit přesně tu mletou kde koupit maďarskou papriku, která Vám bude vyhovovat.

Krátce vás seznámíme s druhy maďarské mleté papriky, které nabízíme:

  • Sušená mletá výběrová červená paprika pálivá
  • Sušená mletá výběrová červená paprika sladká
  • Sušená mletá výběrová červená paprika uzená

maďarská paprika

Všechny mleté papriky jsou z oblasti Kalosca, mají jedinečnou chuť a barvu. Při přípravě pokrmů se ani nemusí používat velké množství. Všechny výrobky z této oblasti neobsahují žádné alergeny.

Ten, kdo má rád maďarskou kuchyň a pikantní ostrá jídla, tak určitě ocení i naši nabídku originální ostré pasty „Eros pista paprika“, kterou se dají

báječně dochutit dresingy, marinády, omáčky, guláše, grilované pochoutky aj.

Eros pista

Pro dochucení masa, polévek i omáček, nabízíme konzervovanou, hrubě mletou (nebo drcenou), ohnivě červenou papriku Edes Anna.

Lidé, kteří milují skutečně velmi ostrá jídla, tak pro ně máme v nabídce paprikový krém Haragos Pista, který je proslulý svou vynikající chutí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a využijete jí, budeme rádi. A věřte, že nebudete litovat. Kromě maďarského koření a paprik nabízíme mnoho jiných pravých maďarských produktů.