Knížkové pouzdro z revolučního materiálu

Když se řekne „revoluce“, jistě vás napadne nějaký extrémní zlom z jednoho systému do druhého, překonání jisté bariéry, zásadní změna dění či životního stylu. Každá revoluce má naději na úspěch tehdy, dokáže-li nahlížet více za horizont běžného dění a nabízí zajímavá řešení a východiska. Totéž lze tvrdit o revolučních materiálech a technologiích, které mění svět. Podstatné je, aby jej měnily ku prospěchu a nebyly zneužívány, ovšem toto téma je vhodné spíše k psychologickému či filosofickému rozboru.

My bychom se rádi věnovali tématu ryze praktickému, a sice pouzdrům Xiaomi Redmi Note 7. V souvislosti s revolučním materiálem s výstižným názvem „eko-kůže“ se s vámi podělíme o její typické vlastnosti a výhody.

knížkové pouzdro

Není to koženka – předně bychom si měli ujasnit, že se nejedná o koženku. Koženka se vyrábí z kombinace bavlny, polyuretanu a PVC, je zcela neprodyšná, což je nepříjemné hlavně při delším sezení na koženkovém polstrování. Eko-kůže prodyšná je, odvádí přebytečnou vlhkost, je vzdušnější a příjemnější na dotek. Pro pouzdra na mobily naprosto ideální materiál. Mimochodem, vyrábí se z ní i stélky dámských sandálů, kde je odvod potu z chodidel velmi důležitý.

mobil v ruce

Velmi dobře se opracovává – snadno se stříhá a tvaruje, je ohebná, měkká a dostatečně pevná, dobře se prošívá a švy drží na svém místě i po dlouhé době využívání výrobku. Knížková pouzdra na mobil jsou precizně zpracována a mají navíc vnitřní vložku z gelového materiálu, kam telefon dobře zapadne a je chráněn před vnějšími vlivy.

Otevřete své srdce barvám – otevřít své srdce je někdy obtížnější úkol, než postavit dům. Podívejte se kolem sebe, jak se mnoho lidí vyhýbá barvám, a barvy jsou přitom přirozenou součástí života, což si uvědomují hlavně malé děti. Můžete to pozorovat třeba u výpočetní techniky, kde převládá šedá a černá, stejně tak u většiny „barevně chudých“ sedacích souprav. Knížková pouzdra na mobily se ovšem naštěstí vyrábí v krásných pastelových tónech, které vám zlepší náladu a zmírní deprese.