Bílý sport

Ten, kdo se rozhodl hrát tenis, tak potřebuje samozřejmě tenisové vybavení. A musím říct, že tenisové vybavení není opravdu levné. Navíc je to taky docela složité sehnat. Protože když jsem chtěla zapsat svého syna na tenis, tak pán trenér chtěl po mě vidět tenisové vybavení. Protože trenér říkal, že někdy tam jdou rodiče s dětmi, kteří ani nemají žádné tenisové vybavení. A nebo mají takové vybavení, že to prý vůbec není na tenis. Jednou mi trenér tenisu řekl, že tam jednou přišla rodina, která měla vybavení na badminton. Vůbec to prý nemělo s tenisem nic společného. Takže pan trenér tenisu chce předem vidět, jaké máme tenisové vybavení. Mě to ze začátku přišlo docela srandovní, ale potom jsem si uvědomila, že je to vlastně logické.

Tenis hraji stále.

Takhle pan trenér se zbytečně nezdržuje s někým, kdo ani neví, jak vypadá tenisová raketa. Proto si říkám, že znát tenisové vybavení je opravdu nutné a vyplatí se to. A já jsem byla velmi ráda, když i můj osmiletý syn věděl, jak vypadá tenisová raketa. Můj syn taky věděl, jak vypadá další tenisové vybavení. Byla jsem ráda. A taky mě velmi potěšilo, když můj syn prošel konkurzem na výběrovém řízení.

vybavení na tenis

A syn byl opravdu velmi šikovný, a tak nebylo pochyb, že do kurzu tenisu bude chodit. A měla jsem pravdu. Syn v tom kurzu byl a potom jsem mu ještě dokoupila zbytek tenisového vybavení. Syn chtěla samozřejmě nějaké moderní tenisové oblečení. A tak jsem mu ho koupila. A byla jsem velmi ráda, když syn u tenisu vydržel opravdu hodně dlouho. Dokonce i nyní, když už chodí na střední školu si zahraje velmi často tenis. Můj syn totiž bere tenis jako velký relax a taky ho baví, že dělá alespoň nějaký sport. Syn si prý bez tenisu už ani nedokáže představit život. A jak jste na tom vy se sportem a sportovním vybavením? Dáváte si na tom záležet nebo je vám to jedno?