Radost dětem i dospělým

Vybíráte dokonalou hračku pro dítě i rodiče? Hrát si s vláčky chytí každého. Ať už si vyberete jednu lokomotivu s vagónkem, mašinku Tomáše na baterie nebo celé osazenstvo ostrova Sodor, kde se seriálový příběh o mašince Tomášovi odehrává, o zábavu bude postaráno. Můžete sestavovat kolejiště podle vlastní fantazie a pokud si koupíte dráhu pro tyto motorizované modely, budete mít ke kolejím hned i různé doplňky, jako je most, jízda do kopce a z něj – to je rozhodně větší zábava, než sledovat vláčky, které nepřekonávají žádné převýšení.

zelená mašinka

Maximalizovat tento zážitek můžete s hrací sadou, kde jsou koleje vytvarovány do několikapatrové věže s jeřáby, která dosahuje výšky skoro osmdesáti centimetrů a vláčky na ní mohou závodit. Ale i se základními sadami kolejí se dá zažít spousta zábavy. Vytvarovat si můžete svou vlastní dráhu nebo je vzájemně kombinovat a navrhnout, vymyslet, nakombinovat a sestavit pokaždé jiné kolejiště. Děti budou nadšené, že si hrajete s nimi a užijete si společnou kreativní zábavu. A co teprve ten pocit, kdy zapnete lokomotivu a pustíte ji vyzkoušet váš nový výtvor!

chlapeček s vláčky

Lokomotivy jsou poháněné dvěma alkalickými bateriemi typu AAA (které je nutno koupit zvlášť) a mají jednoduché ovládání, takže je děti mohou spustit bez problémů samy. A pak už to jede! A můžete s dětmi sledovat, jak vláček projíždí vaši novou dráhu. Mašinky si můžete vybrat nejen podle jmen oblíbených hrdinů vašich dětí, mohou mít také buď plastová, nebo kovová těla. Všechny ale nejlépe vyniknout v sadě. Mít jen jeden vláček ale nejspíš nebude stačit, uvidíte sami, že děti i vy budete toužit po dalších mašinkách. Bude to James, Percy, Gordon nebo Kana? Vytvořte dětem příjemné prostředí vláčků – kamarádů a otevřete tím prostor pro další možnosti dětské hry, pro interakci a přátelské zážitky či soutěžení mezi lokomotivami. Tyto samostatně jezdící vláčky jsou výbornou zábavou pro kluky i holčičky, od tří let do školního věku dětí.