Čistá voda díky šikovnému vynálezu

Jako vlastnící zahradního bazénu máte velkou povinnost postarat se o perfektní stav jeho vody. I když to není lehký úkol, věřte, že ani nemožný. Pokud si pořídíte šikovné vybavení, které vám s jeho údržbou pomůže, vaše koupání v něm nebude nikdy problémové, ale přinese vám pouze spokojenost a osvěžení, které od něho požadujete.

schůdky u bazénu.jpg

Pryč s hrubou špínou

Nečistoty, které jsou nerozpustné a nezachytí jich ani vaše filtrace, můžete odstranit ručně pomocí síťky nebo ručním bazénovým vysavačem https://eshop.techneco.eu/Rucni-bazenove-vysavace, kterých je na trhu poměrně hodně.

  • O něco rychlejší a méně pracné je právě vysávání bazénu, kdy účinně odstraníte hrubou špínu ze dna, rohů a stěn vaší nádrže.

Z velkého sortimentu si můžete vybrat takový typ, který bude pro čištění vašeho bazénu tou nejlepší volbou. Díky nabídce volitelných kartáčů, možnosti napojení na bazénovou hadici a dalšího příslušenství, které k vysavačům lze dokoupit, vám údržba vaší bazénové vody nezabere veškerý váš volný čas.

Nezapomínejte na teleskopické tyče

Teleskopické tyče jsou skvělým pomocníkem pro každého, kdo si chce ušetřit čas a zdraví tím způsobem, že se nebude v průběhu čištění vodní nádrže příliš namáhat a ohýbat svá záda.

  • Pomocí nich se dostanete do každého rohu a místa ve vašem bazénu bez toho, abyste vynaložili sebemenší úsilí.

Pro ještě lepší čištění vám rovněž poslouží i řada náhradních kartáčů, se kterými se dostanete přesně tam, kde je to nejméně dostupné.hladina bazénové vody.jpg

Kvalitní příslušenství na několik let

Díky odolnému plastu, který nepodléhá opotřebení ani v případě, že se ve vašem bazénu nachází chemie, vám tento přístroj bude sloužit několik dlouhých let.Prožít tak můžete každou vaši koupací sezónu s jistotou, že si s případnou špínou ve vodě poradíte rychle a tak, aby výsledek byl stoprocentní.
Nezanedbávejte tedy péči o váš bazén a dopřejte mu takové vybavení, které vám pomůže udržet vaši vodu vždy v ukázkovém stavu.