Kde prodávat a kupovat zboží?

V dnešním článku se podíváme na to, kde se dá koupit levné zboží. Zároveň se tam dá i prodat vaše zboží, které již nepotřebujete. Takže se pohodlně usaďte, vezměte si něco k jídlo a jdeme na to. Začneme s tím nejznámějším. Nejznámější web je Sbazar, který funguje již pár let. Můžete zde prodávat, co chcete, od oblečení až po součástky k autu. Tenhle web je velmi přehledný a dá se zde najít spousta věcí snadno a rychle. Zato prodej vašich věcí může trvat o dost déle. Většinou se délka odhaduje na kreslený pc pracovník
Další alternativou je Bazoš, který pracuje na stejné formě jako Sbazar. Většinou je zde jiné nabídky než na Sbazaru. Je možné na tomhle portále i najít práci. Záleží také na tom, v jakém kraji žijete a v jakém městě žijete. Důležité je i stanovit dobře cenu a nepřeceňovat vaše zboží. Jestli hledáte něco dlouhodobě spolehlivého tak Sbazar je přímo pro vás.  Teď se přesuneme k další aplikaci. Ano správně k aplikaci na mobilní telefon. Tahle aplikace se jmenuje Letgo. Letgo je aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout na obchodu play ve vašem mobilním zařízení. V téhle aplikaci stačí nafotit vaší věc a přidat cenu. Za mě je tahle aplikace mnohem lepší a propracovanější. Mluví za to i fakt, že zde prodáte věci velmi rychle. Důležité je, aby fotky vypadaly čitelně a pokud možno i hezký. Takže pokud máte v plánu to fotit na mobil za 1000 tak se rychlého prodeje asi nedočkáte.
šablona webovky
Zboží.cz je další web na prodávání zboží. K tomuhle webu nemám co dodat, protože je z větší části úplně podobný jak dva zmíněné předtím. Takže tohle bylo shrnutí bazarů na českém trhu. Dále bych chtěl ještě zmínit bazar na prodej automobilů. Sauto popřípadě Sbazar. Kde prodat vás byt, domeček? Existuje na to obdobná aplikace Sreality. Tohle je shrnutí všech nejdůležitějších bazarů v České republice. Pokud se vám článek líbil, zanechejte něco pozitivního. Děkujeme za přečtení a na viděnou u dalšího článku.