Mobil jako něco nutného

Mobil je pro každého člověka už opravdu hodně důležitý. A já nejsem výjimka. Pro mě je mobilní telefon taky hodně důležitý, protože také s mobilním telefonem pracuji. A hlavně je pro mě mobilní telefon důležitý v tom, že se můžu kdykoliv spojit s nimi dětmi. Protože opravdu bych nesnesla, kdybych se třeba jeden den o svých dětech vůbec nevěděla nebo kdyby se mi vůbec neozvaly. Protože jsem ráda, že mi moje děti mohou kdykoliv zavolat anebo napsat smsku. Musela jsem je to prvně mé děti naučit. Protože jim že to je už je osm let, takže psát umí, ovšem ale stále si nedokázaly zapamatovat, jak se to dělá s mobilním telefonem a taky psát sms zprávy. Takže jsem byla velice ráda, když moje děti opravdu rychle pochopily, jak zacházet s mobilním telefonem a jak je důležité psát taky sms zprávy.

Denně taky volám příteli.

A bylo to skvělé a já jsem ráda, že se mi děti velice často ozývají. Já jsem totiž velice starostlivá máma, takže chci samozřejmě vždycky vědět přesně, kde a co moje děti dělají. A jak byste na tom byli vy, kdybyste měli třeba malé děti, taky byste přeci chtěli vědět, kde se vaše děti nachází. Taky je prima, že vždycky když děti jdou třeba ze školy na kroužek, tak mi děti ihned dají vědět, že jdou na kroužek anebo, že budou třeba někde u kamaráda.

Mobil je mezi lidmi už klasika.

Já totiž pro ně vždy jezdím autem, protože mají školu opravdu daleko od svého bydliště, ale mně to vůbec nevadí, moc ráda pro své děti zajedu a potom si spolu taky hodně povídáme, co dělaly ve škole. Takže sláva mobilnímu telefonu, který vůbec není na škodu. Mnoho lidí má rádo mobilní telefon jenom kvůli volání, ale někdo to má i jako praktickou věc. A já právě vůbec mobilní telefon nezatracuji. A mě se na mobilu líbí opravdu všechno a jsem ráda, že existuje. Je nejvíce praktický. Když byly pevné linky, tak si nikdo nestěžoval. A na mobily si každý stěžuje? Proč vůbec?