Důležitý mobil

Myslím, že dnešní počasí je tak moderní, že každý má doma mobilní telefon. Nebo jste výjimkou? Znám dva lidi, kteří nemají mobil, ale myslím, že je to jen velká výjimka. Nebo to nechtějí, možná to vůbec nezvládají, možná bych to ještě pochopila. Ano, i takové jsou situace a lidé, kteří nevědí, jak zacházet s mobilním telefonem nebo ho vůbec nechtějí. Například moje babička, které je téměř sedmdesát let a odmítá vlastnit mobilní telefon. A nevím proč, ale moje babička slyšela tolik mýtů o svém mobilním telefonu, že tomu bohužel věří. A například babička věří, že mobilní telefon dělá vlny tak neviditelné, že způsobují lidskému tělu různé nemoci.

Máte jeden nebo více mobilů?

Podle mého názoru je to naprostý nesmysl. Pamatujte si, že na světě je více mobilních telefonů než lidí na této planetě. Pak zvažte, kolik nebezpečných vln by měl telefon udělat, což by pravděpodobně celá planeta vymřela. Nebo jak se máš? Také věříte, že existují různé mýty o mobilních telefonech? Takové mýty, že mobilní telefon je škodlivý pro lidské zdraví. A existují také mýty, například o mikrovlnách nebo dokonce vysoušečích vlasů. Podle mého názoru je to naprostý nesmysl a myslím si, že každý mobilní telefon již není zdraví škodlivý.

Ho bisogno di un cellulare di qualità.

A nikdy to nezpůsobilo žádnou škodu. Pokud s ním nemáte například hlavu na hlavě. Myslím, že by to asi hodně bolelo. Když to ale vezmu takhle, mobil je mezi lidmi velmi oblíbený a myslím, že bez něj si už život nedokážete představit, alespoň já. Koneckonců, mobilní telefon nám usnadňuje život, protože se můžeme snadno spojit s lidmi, se kterými se potřebujeme setkat. A co váš mobilní telefon? Máte mobilní telefon hlavně na volání a posílání textových zpráv, nebo chcete, aby vás mobilní telefon také nějakým způsobem prezentoval? Hlavně dospívající chtějí takový mobil, aby byl podle módních trendů.