Co Vás fascinuje na mužích?

Co na opačném pohlaví milujete, co Vás nedříve zaujme? Samozřejmě my ženy jsme také každá jiná, a proto nás zaujme jiná část mužského těla. Ale pojďme se podívat, která to je nejčastěji.

Oči
To je jedna z nejčastějších odpovědí žen z mého okolí. Ať už jdete po ulici a on se na Vás usměje, nebo ho vidíte sedět v městské hromadné dopravě naproti Vás, vždy se sejdete pohledem, a právě si všimnete, jakou má barvu, jak velké jsou, a poté si jen pamatujete ten krásný a romantický pohled. Zaryje se do Vás a už ho nemůžete ani neumíte vymazat z paměti.
Mužský pohled

Ruce
Tato část těla o nich spoustu vypovídá. Jak jsou zruční (samozřejmě mám na mysli domácí práce, zda doma složí nábytek apod.), jakou mají sílu, jak jsou upravené. I podle tohoto dokážete odhadnout jakou má práci. Většinou ti co pracují za počítačem, mají ruce hebké a vypadají jako dětské ručičky. Naopak ti co pracují manuálně, u těch vidíme, jak jsou vypracované a vylézají jim lehce žilky.

Zadek
Ano, toto je část, na kterou se také většina z nás zaměří i když to některé hned nepřiznáme. Každá samozřejmě má jinou představu o ideálním pozadí, ale řekněte, když vidíte upraveného, hezky oblečeného chlapa, ohlídnete se a kouknete na jeho zadní část, a neříkejte, že jste toto nikdy neudělaly.

Tělo
Máte ráda vypracované tělo, kde uvidíte, jaké mají „vánočky“? Nebo dáváte přednost normální postavě, která nemusí být až tak výstavní? Ať už upřednostňujeme cokoli, udělá to na nás celkový dojem. Jakmile si všimneme všech těchto částí, vytvoříme si v myšlenkách už i ostatní parametry jeho těla.
Nevěsta a ženich

A nakonec? Celkový dojem. Styl jeho chůze, jeho úsměv, jak Vás případně pozdraví či osloví a bezpodmínečně také co má na sobě. Určitě mi dáte za pravdu, že muži v obleku vypadají krásně a náramně jim toto sluší. Ovšem nemůžeme chtít, aby takto chodili všichni. I ve sportovním oblečení, či v ležérních kraťasech dokáží vypadat, tak, že se za nimi prostě všechny otočíme. A oni to určitě vědí!