Tipy na dárek pro muže

Pokud chcete Vašemu příteli, synovi či kamarádovi udělat opravdu radost, nekupujte klasické dárky, které se kupují jen jako z povinnosti. Zkuste být trošku originální a zajděte do hlubších tužeb. Poradíme Vám několik tipů, kterými rozhodně nikoho neurazíte.

šťastný muž

1) Záleží na tom, co muže, kterému dárek chcete věnovat charakterizuje. Pokud je to například muž, který je výrazný svými vousy, je skvělý nápad mu pořídit nějaký přípravek, kterým svůj porost na tváři bude moci zdokonalovat. Skvělou volbou jsou například oleje, balzámy, vosky, šampóny, kondicionéry či nějaký kartáč, kterým si plnovous může česat a upravovat.

2) Pokud je Vámi vyvolený spíše fanoušek nějakých komiksů či superhrdinů, správnou volbou by tedy byl buď kupón na nějaký festival zaměřený tímto směrem, či lístek do kina, na nový trhák se známým superhrdinou. Myslím, že fanouška těchto aktivit rozhodně neurazí například nějaké tričko s oblíbeným filmovým či komiksovým hrdinou.

3) Zda, muž, pro kterého vybíráte dárek je příznivcem hudby, a to přesněji té tvrdší, je zrovna několik způsobů, jak tyto typy chlapů potěšit. Jedním ze způsobů, je zakoupit vstupenku, na nějaký koncert oblíbené kapely, či větší festival, kde si užije více kapel najednou. Pokud však stojí spíše na druhé straně publika a rozvíjí svůj umělecký talent, je nejlepším způsobem podpořit ho, a koupit nějaký nástroj, na který obvykle hraje nebo nový, na který se chce teprve učit hrát.

dárek s mašlí

4) Pokud se Vám nechce nic moc složitého vymýšlet a jedná se o Vašeho partnera, přítele, manžela, je skvělou volbou udělat hezký večer. Tím je myšleno uvařit nějakou dobrou večeři při svíčkách, rozlít k tomu nějaké dobré víno. Po této kombinaci nemůže samozřejmě následovat nic jiného než kvalitní sex. Pokud Vašemu protějšku chcete udělat opravdu radost, udělejte to tento večer o něco záživnější a pokuste se, naplnit jeho tajné touhy. Například zkuste nějaký kostýmek nebo zavděčit se může i nějaká, tomu určená hračka.

4.3/5 - (3 votes)