Nebojte se barev

Jsou maličkosti, na které často zapomínáme. Myslíme na designový nábytek, víme, v jakém tónu by se měly nést stěny bytu, víme, jak bude vypadat podlahová krytina. Ale víme a máme představu, jak třeba na vypínače? Víme, jak si pohrát s barvami, víme, co bude ladit s interiérem, víme, jaký typ by se hodil a líbil zrovna nám? Pokud si nevíte rady, jděte tam, kde vám nabídnou dokonalou paletu barev, typů, funkčních provedení. S unica vypínači nemůžete udělat chybu! Výrobky od profesionální firmy, nenechají nikoho na pochybách, že víte, co se nosí i v této oblasti. I jednoduše natřenou stěnu oživíte vyladěnou, barevnou zásuvkou. Velká výhoda je, že máte na výběr nejenom klasické typy, ale i provedení s výstupem například pro internet, či televizi. Máme pro Vás připravenou kompletní nabídku, co se hned tak někde nevidí!
vyberte kvalitní vypínač

I pro profesionály

Není žádný div, že u nás nenakupují pouze a jenom takzvaní domácí kutilové, ale máme množství zákazníků z řad velkých, profesionálních firem! Určitě není těžké uhodnout proč asi? Tak bohatý, komplexní a ucelený sortiment, jinde prostě nenajdou. Když k tomu připočteme dokonalý design a velkou barevnou škálu našich výrobků, není co řešit! Pokud jste ještě neměli možnost seznámit se s našimi produkty, udělejte to hned a bez zaváhání! Věřte, že budete spokojeni nejen s kvalitou, ale i s vynikajícími cenami. Je jedno jestli chcete komponent v klasické bílé, nebo v tónu TOBACO.
zásuvka na internet
Vždy jsme připraveni a nastartováni vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Nečekejte, až Vaše staré zásuvky doslouží! Včas si zajistěte výměnu! Možná nemáte ani ponětí, jak tento na první pohled drobný detail ozvláštní interiér! V případě, že výměnu zrealizujete za pomoci odborníka, řekněte mu, co se Vám líbí a co byste chtěli. Naše komponenty jsou bezkonkurenční jedničkou nejen na našem, ale i na světovém trhu!