Na barevnou stěnu patří barevný vypínač

Jestliže vám záleží na tom, jak to u vás doma vypadá, tak nemusíte investovat do drahého značkového vybavení, ani pokrývat stěny hromadami dekorací. Mnohdy vám mohou velkou službu prokázat i zdánlivé detaily, třeba takové, jako jsou vhodně zvolené zásuvky a vypínače Lightpark, které budou dokonale ladit s vaší stěnou.
Nezřídka se stává, že lidé svůj byt vymalují v souladu s aktuálními trendy výraznými barvami, a takové barevné stěny následně opatří zářivě bílými zásuvkami a vypínači. Jen máloco by mohlo vypadat hůře.barevný vzorník – duha
Možná právě v této chvíli namítnete, že se vlastně nedá nic dělat, protože pokud jde o drobnou užitkovou domácí elektroniku, tak vlastně není z čeho vybírat. Ovšem pozor, to je velký omyl, který už naštěstí dávno neplatí. A to díky výrobci Schneider electric, který ve svém portfoliu nabízí jedinečné barevné zásuvky a vypínače z řady unica.
Takže zapomeňte na to, že jste si doposud mohli vybírat pouze z omezeného barevného provedení vypínačů a zásuvek v barvách bílé, béžové a černé. Nyní je všechno jinak. Můžete volit z opravdu bohaté a pestré barevné škály, proto ať už si na zeď zvolíte libovolnou barvu, vždy k ní najdete vhodnou zásuvku anebo vypínač.
Ba co víc, zdaleka nejde jen o barvy, ale o celkově pěkný design, tedy také o atraktivní tvarové provedení.žena s paletou – obraz na bílé zdi
To vše je umožněno díky chytrému modulárnímu provedení výrobků. Jednotlivé výrobky, například vypínače, sestávají z jednotného strojku, který je univerzální a z unikátního barevného designového rámečku. Platí, že ke každému jednotlivému strojku můžete napasovat libovolný rámeček v jedinečných barvách a zajímavém tvarovém provedení.
A to skýtá ještě jednu podstatnou výhodu – jakmile se doma rozhodnete pro změnu a stěny nově omalujete, pak není potřeba měnit celé zásuvky a vypínače, stačí pouze vyměnit barevný rámeček a strojek zůstane na svém místě.